Permanenntný makeup Trnava, Permanentný makeup v Trnave, Permanent makeup Trnava, Tetovanie očné linky,

 

Tetovanie očných liniek

 

Permanentný makeup očných liniek je tetovanie, pri ktorom sa zvýraznia riasy a oči tak, ako pri bežnom makeupe, ale výsledok je trvalý. Nemusíte sa už viac obávať rozmazania pri behu, vo fitku, pri sprchovaní alebo pri pozeraní aj tých najsmutnejších filmov. Vaše oči budú vždy perfektne upravené a to v akejkoľvek situácií.

Pred samotným tetovaním s Vami vždy prekonzultujem tvar už predkreslenej linky a k následnému tetovaniu pristúpim až po Vašom odsúhlasení.

Na dosiahnutie efektu prirodzene nalíčeného oka a hustejších rias aplikujem pigment medzi samotné riasy. Táto metóda je vhodná pre všetky zákazníčky aj s úplnou alebo čiastočnou absenciou rias.

 

Na permanentný make-up používam len minerálne pigmenty, ktoré sú hypoalergénne. Sú to najmodernejšie a najkvalitnejšie pigmenty s ktorými pracujú najlepší odborníci v oblasti permanentného makeupu.

Pigmenty a nástroje ktoré používam sú vyrobené v Nemecku, takže vyhovujú prísnym európskym požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.

 

Nenájdete u mňa žiadne lacné čínske prístroje, po ktorých je hojenie dvakrát dlhšie a zanechávajú Vám zjazvenú pokožku na miestach vpichu alebo pigmenty z Číny (napodobeniny originálov), ktoré majú krátku životnosť a sú zdraviu nebezpečné.

 

Tetovanie očných liniek, ktorý Vám ponúkam:

  • Tetovanie hornej a spodnej očnej linky
  • Tetovanie tzv. zahusťovacia linka (tetovanie medzi riasy)

 

Galéria tetované očné linky :

 

1 7 6 5 4 3 2

 

facebook vector

Kliknite pre viac info na facebooku

 

Zdieľaj a vyhraj

facebookshareg+share